Custom Bikes

Custom Bikes Chopper Cycles

Rowery Custom Bikes

Rowery customowe na zamówienie

Rowery customowe na zamówienie, czyli tzw. custom bikes to przeważnie jednostki niepowtarzalne. Można powiedzieć, że to takie rowery szyte na miarę. W zależności od typu roweru customowego, a co za tym idzie - w zależności od pozycji za kierownicą, prace nad indywidualną ramą rowerową zaczynamy od pobrania kilku ważnych wymiarów przyszłego użytkownika.

Malowanie ramy i detale ustalamy wspólnie z Klientem. Rower wykonany na zamówienie ma reprezentować właściciela, a więc ważne jest, aby spełniał jego oczekiwania i wynikał z jego upodobań.

Ramy na zamówienie wykonujemy od podstaw i malujemy ręcznie. Wykonujemy również detale, które podkreślą charakter roweru, a na samym końcu wszystko pokrywamy bezbarwnym lakierem dla uzyskania trwałości oraz odpowiedniego efektu. W tym celu lakier dobieramy do stylu i charakteru roweru. Inaczej będzie wyglądać rama roweru wykonana na zamówienie i polakierowana matowym lakierem, a inaczej lakier o powierzchni błyszczącej.

Custom bikes

Chopper custom bike

Chopper custom bike, czyli rower na zamówienie typu chopper. Rowery typu chopper bikes charakteryzuje wyjątkowo długi przedni widelec. Długość całego roweru typu chopper również znacznie przewyższa standardowe wymiary rowerów. W praktyce przekłada się do dużo większy promień skrętu. Rowery typu chopper wyposażone w odpowiednie siodełko są niezwykle wygodne i przejechanie kilkunastu, czy nawet kilkudziesięciu km nie stanowi większego problemu. Sama jazda na rowerze tego typu (custom chopper) daje dużo przyjemności.

Cruiser custom bike

Cruiser custom bike, czyli rowery na zamówienie typu cruiser to znacznie krótsza rama rowerowa, niż to jest w przypadku rowerów typu chopper. Rowery customowe typu cruiser świetnie nadają się do jazdy po mieście, a przy tym wyglądają równie reprezentacyjnie jak rowery typu chopper. Przede wszystkim ramy na zamówienie wykonane z dbałością o każdy detal, odpowiednie koła rowerowe i dobrze dobrane dodatki pozwolą pokazać się w dobrym stylu.