Rowery Cruisery

Custom bikes rowery na zamówienie typu cruiser

Rower customowy typu cruiser to indywidualny projekt ramy rowerowej w stylu rowerów typu cruiser bike. Budżetowa wersja projektu ramy pozbawiona jest jedynie wersji cyfrowej w postaci trójwymiarowego projektu ramy rowerowej. Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie wymodelować cały rower do celów symulacji pracy poszczególnych elementów zamówionego cruiser bike'a.

Rowery Cruisery

Custom bikes rowery na zamówienie typu cruiser bike od Chopper Cycles Custom Bikes by Artur Lechowski. Poniżej prezentujemy zdjęcia wykonanych na zamówienie realizacji.

Rowery cruisery na zamówienie w Radomsku.

Cruiser bike rower na zamówienie

Biały rower w stylu retro. Rower customowy wykonany na zamówienie od podstaw. Rama rowerowa lakierowana na kolor biały. Koła rowerowe osłonięte w dużej części przez rowerowy czarny wachlarz. Czarne koła custom bike'a stanowią wypasiony zestaw kolorów wraz z białym kolorem ramy tego jednośladu. Udane połączenie kolorów uwydatniają szerokie i wysokie opony rowerowe. Całość prezentuje się pięknie, a wszystkie elementy bike'a komponują się z lakierowaną białą ramą wykonaną na specjalne zamówienie.