Serwis i naprawy skuterów i motocykli

Chopper-Cycles: Mechanik skuterów, motocykli i quadów

Naprawa skuterów i motorowerów to jeden z obszarów działalności usługowej firmy Chopper Cycles Artur Lechowski.

Mechanik Radomsko, serwis i naprawy oraz przeglądy okresowe

Chopper-Cycles to radomszczański serwis skuterów i motocykli. Chopper-Cycles Artur Lechowski to pełna nazwa firmy, a początek istnienia pełnoprawnego serwisu skuterów to 2006 rok. Nasza firma powstała z zamiłowania do motocykli i skuterów. oraz pasji do jednośladów, gdyż równocześnie budujemy rowery customowe i wykonujemy na zamówienie ramy rowerowe. Początkowo w ofercie mieliśmy również handel nowymi skuterami, lecz z czasem skupiliśmy się na mechanice motocyklowej i dziś możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem z zakresu naprawy skuterów, motocykli do 450cc oraz quadów.

Profesjonalnie to zwykle skutecznie

Wieloletnie doświadczenie, setki naprawionych jednośladów i zdumiewające awarie jakie mogliśmy w tym czasie poznać w efekcie, sprawia, że możemy Państwu zaoferować serwis motocyklowy wszystkich marek i typów motocykli, skuterów i quadów. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe wymienionych pojazdów. Naprawy i przeglądy okresowe wykonujemy z dbałością o jakość wykonania i w pełni profesjonalnie. 

MECHANIK SKUTERÓW RADOMSKO

Serwis skuterów

Serwis skuterów Radomsko, ul. Mickiewicza 9. Przykładowe usługi serwisowe mające na celu utrzymać Twój skuter w dobrej kondycji:

 • regulacja gaźnika silnika
 • regulacja zaworów silnika
 • wymiana oleju w silniku
 • wymiana oleju skrzynia biegów
 • wymiana płynu hamulcowego
 • wymiana klocków hamulcowych
 • wymiana płynu chłodzącego
 • wymiana świecy + czyszczenie
 • czyszczenie filtra powietrza
 • obsługa akumulatora
 • wymiana opony z wyważeniem
 • wymiana uszczelnień zaworów
 • regulacja główki ramy
 • wymiana łożysk główki ramy

Mechanik Radomsko

Mechanik skuterów, motorowerów, quadów i motocykli do 450 cm3 pojemności silnika. Oferta obejmuje nie tylko naprawę ale i przeglądy techniczne mające na celu wczesne wykrycie i usuwanie drobnych usterek technicznych. Regularne przeglądy techniczne skutera, czy motoru pozwalają na utrzymanie go w ciągłej sprawności i zapobiegają poważniejszym awariom.

Firma Chopper Cycles

Adres: ul. Mickiewicza 9, 97-500 Radomsko
Telefon: +48 506 332 993

Profil firmy w Google Business: Chopper Cycles

Przygotowanie motocykla do sezonu jest ważne!

Naprawy skuterów i serwis motocykli w Radomsku

Naprawy skuterów, motocykli do 450cc i quadów obejmują: naprawy regulacyjne, ocenę pojazdu, diagnostykę, przeglądy okresowe, wymiany zużytych podzespołów, przygotowanie pojazdu do sezonu i wszelkie naprawy silnika uniemożliwiające jazdę, czy nawet uruchomienie silnika pojazdu. 

Czas jaki potrzebujemy na naprawę skutera, motocykla, czy quada zależny jest od kilku czynników. Oczywiście dokładamy wszelkich starań, aby czas naprawy był w miarę możliwości jak najkrótszy. W pierwszej kolejności istotna jest sama awaria, dostępność potrzebnych części, które wymagają wymiany na nowe, stopień skomplikowania i dostęp do źródła powstałej awarii.

Serwis i naprawa skuterów i motocykli do 450cc

Motocykle oraz dbanie o ich stan techniczny to nasz chleb powszedni i pasja związana z motocyklami. W naszym warsztacie jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zdiagnozować oraz usunąć wiele usterek. Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość branży, pozwala nam zagwarantować, że każde zlecone nam zadanie zostanie wykonane skutecznie i Twój skuter, czy też motocykl znów będzie rześko reagował - będzie miał moc i sprawnie działające podzespoły - w tym i układ hamulcowy jakże ważny dla Twojego bezpieczeństwa.

Warsztat motocyklowy Chopper-Cycles Artur Lechowski - mechanik skuterów - oferuje czynności regulacyjne oraz przeglądy okresowe, wszelkiego rodzaju naprawy, wymiany oraz regulacje takie jak:

Oczywiście powyższa lista to jedynie wierzchołek góry lodowej. Więcej poniżej - na dole niniejszej strony.

Diagnozujemy motocykle i skutery

Przeprowadzamy diagnostykę zarówno mechaniczną jak i elektryczną, dzięki czemu możemy znaleźć i wyeliminować usterkę, która dręczy Twój motocyk i odbiera Ci radość z jazdy niejeżdżącego skutera, czy też motocykla. Często spotykane awarie silnika to możliwy do zauważenia, wyraźny spadek mocy, sytuacja kiedy skuter nie ma siły by dalej jechać to już o krok przed remontem całego silnika, który w dalszej kolejności może odmówić współpracy i zwyczajnie nie odpalić się w wyniku powstałej awarii. 

Oceniamy motocykle i skutery

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem motocykla, a nie znasz się na tym – możemy Ci pomóc poprzez ocenę wybranego przez Ciebie egzemplarza – czy nadaje się on do czegokolwiek, czy wart jest swojej ceny, ewentualnie co by trzeba było w niedługiej przyszłości przy nim zrobić.